en_US
en
off
Mobil İçin
Bilgisayar İçin
 
 
ARTİLA

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi : 10.00-20.00

Cumartesi : 10.00-20.00

Copyright © 2018 artila.com.tr Tüm Hakları Saklıdır.

Adresimiz

Nispetiye  Caddesi  Gürel  Apt. 
42 / 12 /​C  blok

Levent  /  Beşiktaş  / İstanbul

Anasayfa          Ürünlerimiz          Yaptıklarımız          Sertifikalar           Artilla           İletişim

 
 
 
 
 
 
 
 
1774

ARTLİGHT IŞIKLI KAPAK NEDİR ?

 

Artlight ışıklı kapak , bünyesindeki led ışık sayesinde resimli cam , pleksi , kristal mika , perfore metal , kumaş , ahşap
veya taş kaplama yüzeyinden homojen ışık veren mobilya kapağıdır.

Her türlü menteşeli mobilya kapağında , çekmece önlerinde , sürgü sistem dolap kapaklarında kullanılabilen eşsiz bir üründür.Artlight ışıklı kapak mobilya sektörüne yepyeni , farklı bir seçenek olarak ARTİLA firması tarafından kazandırılmıştır.Patentli bu ürün Dünya'da ilk ve tek olma özelliği ile mobilya sektöründe bütün bilinenleri değiştirecektir.

Artlight ışıklı kapak , seçenek zenginliği ve alışılmışın dışında bir yüzeyden renkli ve resimli kapaklardan aydınlatma özelliği ile mekanlara eşsiz bir estetik , güzellik ve konfor katmaktadır.
RGB renkli led kullanım seçeneğinde , uzaktan kumanda yardımıyla istenen renk seçilebilmekte , renklerin farklı şekillerde kendinden değiştiği animasyonlar yapılabilmektedir.

Artlight ışıklı kapaklar sayesinde mutfaklar , banyolar , raylı dolaplar , portmantolar , çocuk odaları , işyeri dolaplarınız doğrudan kapak yüzeylerindeki renkli resimlerden , logolarınızdan ya da soyut görsellerden aydınlanacak , ışıldayacak.

ATİLLA AKAKINCI Kimdir ?

 

İTÜ  Mimarlık Fakültesi 1980  mezunu mimardır, 1983 yılında  da  aynı üniversitede yüksek lisans yapmıştır.

1979  yılından  günümüze  kadar  mobilya  üretimi ve iç dekorasyon ile ilgili olarak sayısız ev ve işyeri dekorasyonunu başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. 

      Yüksek Mimar olmasının verdiği  tasarım gücü, üretim  bilgisi ,  tecrübe, araştırmacı ve geliştirici olmasıyla birçok yeniliğe imza atmış ve sektöre  yeni ürünler  kazandırmıştır ve  kazandırmaya devam etmektedir.

mutfak dekorasyonu, raydolap, ev dekorasyon, etiler dekorasyon, ışıklı kapak,
Artlight olarak temel amacımız müşterilerimize mutfak dekorasyonu, raydolap, ev dekorasyonu, Etiler dekorasyon, ışıklı kapak ürünleriyle hizmet sunmaktayız.

mutfak dekorasyonu, raydolap, ev dekorasyon, etiler dekorasyon, ışıklı kapak, 

Artlight olarak temel amacımız müşterilerimize mutfak dekorasyonu, raydolap, ev dekorasyonu, Etiler dekorasyon, ışıklı kapak ürünleriyle hizmet sunmaktayız.