en_US
en
off
Mobil İçin
Bilgisayar İçin
 
 
3777
ANASAYFA
mutfak dekorasyonu, raydolap, ev dekorasyon, Etiler dekorasyon, ışıklı kapak,
Artlight olarak temel amacımız müşterilerimize mutfak dekorasyonu, raydolap, ev dekorasyonu, Etiler dekorasyon, ışıklı kapak ürünleriyle hizmet sunmaktayız.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi : 10.00-20.00

Cumartesi : 10.00-20.00

Copyright © 2018 artila.com.tr Tüm Hakları Saklıdır.

Adresimiz

Nispetiye  Caddesi  Gürel  Apt. 
42 / 12 /​C  blok

Levent  /  Beşiktaş  / İstanbul

Anasayfa          Ürünlerimiz          Yaptıklarımız          Sertifikalar           Artilla           İletişim

PreviousNext

ARTİLA  DEKORASYON


​Artila 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren mimari dekorasyon firmasıdır.Ürettiği ürünlerde her zaman müşteriyi en iyi malzemeler
i,en yeni teknikleri kullanarak,mimari çözüm ve tecrübelerini sonuna kadar kullanarak fonksiyonel ve estetik mekanlar yaratmıştır.

Artila hiçbir yerde göremeyeceğiniz zenginlikte kapak türü ve kapak çeşidi uygulayabilen tek markadır.Dünya'da ilk olan ışıklı kapak Artlight'ında patentini alarak bunu kanıtlamıştır.

Artila arge ve inovasyona verdiği önem sayesinde sürekli ürün çeşidinide arttırmaktadır.Tamamen tasarım ürünleri olan Artlight markalı Işıklı Tavan , Işıklı Masa , Işıklı Kapı , Işıklı Tezgah ve Işıklı Raf ürünleri son kullanıcı , mimar ve yapı sektöründe büyük ilgi görmektedir.

       MASA
​    TASARIM

      KAPAK
​    TASARIM

      TAVAN
    TASARIM

 

Masalarımızda  ölçü  serbesliği , resim seçebilme ve ayak  modellerinde  seçenekler var. Ayrıca  beyaz veya değişken renkler , renk  durdurma , ışık şiddeti değiştirme  uzaktan kumanda ile yapılabiliyor.

Kullanıcının istediği her resim , beyaz veya değişebilen RGB ışıklı olarak taş yünü,asma tavan karolajına 60x60 modüller halinde yerleştiriliyor.Tavanda resim tam oturtuluyor.
Kumanda ile renkleri kendi kendine değişebilen,veya tercih edilen renge sabitlenerek ayarlanabiliyor. Led ışıklarının 50.000 saat kullanım ömrü vardır,düşük enerji tüketir.İki yıl garanti verilmektedir.

Resimli veya resimsiz olarak mobilya yüzeylerinin homojen ışıklandırılması ürünlerimizin genel özelliği.Ayrıca dış yüzeylerde farklı kaplama malzemeleri kullanılmakta.Cam,akrilik,mika,perfore metal,ışık geçirgen ince taş,kumaş,doğal ağaç kaplama gibi.Kapak çerçevelerin de bir çok değişik profil , renk de tercih edilebilir.

Işıklı ve ışıksız dekorasyonlar tanıtımı ;

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

   KAPI
TASARIM

 TEZGAH
​ TASARIM

    RAF 
TASARIM

 
 
 
 
 
 

Camlı her türlü kapıya beyaz kristal ışık veya istenilen resim uygulanabilir.

Hiç bir kablo görüntüsü ve bağlantısı  görünmez.Mika, akrilik veya  cam yüzey tercih edilebilir.

Açma kapama anahtardan veya kumanda ile yapılabilir.

Üst yüzeyda  8  mm  temperli cam kullanılmaktadır. Altında kristal görünümlü beyaz ışık veya istenilen resim  fon olarak yer alabilir. Işıldayan su üzerinde çalışılıyor hissi  verir.Mutfak tezgah arasında da  takım olarak kullanılması tavsiye edilir.İki farklı yüzeyden ışık gelmesi tezgahta  çalışmayı daha konforlu hale getirecektir.

Rafların  geleceği mobilya  ünitesini  her konumda  kablosuz ışık verecek şekilde tasarlayıp yapmaktayız.Raflara  konulacak ürünler hem alta hem üste  homojen ışık vereceği için ışıl ışıl parlayacaktır.Raf  ölçüleri  serbest olup , kristal  beyaz ışık yaygın kullanılmaktadır. Raf yüksekliğini değiştirdiğinizde yine ışık verecektir.,Cam , gözlük , eczane ürünleri , hediyelik eşya , oyuncak  v.b  türü  ürünler için bulunmaz bir tercih olacaktır.

mutfak dekorasyonu, raydolap, ev dekorasyon, Etiler dekorasyon, ışıklı kapak,


Artlight olarak temel amacımız müşterilerimize mutfak dekorasyonu, raydolap, ev dekorasyonu, Etiler dekorasyon, ışıklı kapak ürünleriyle hizmet sunmaktayız.